2558754 | 752 | 4 online | IP:23.20.236.61
23:25:24 18.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |

Duhet pasur kujdes me bannerin i cili medoemos duhet tė jetė 120x60 pixela.Ju e fitoni kėtė vend pėr reklamė F A L A S duke na sjellur sa mė shumė vizitorė nga faqet tuaja.
TOP#1 i shfaqet banneri-nyja automatikisht nė faqėn tonė kryesore.
Pėr t'u shpallur nė listėn TOP5LINKS nė faqėn kryesore do tė nevoitet sė paku 5 HITS IN. poashtu vlenė edhe pėr TOP#1
[Aprovohen vetėm faqet me Design dhe Pėrmbajtje Kualitative!]
Nė ēdo kohė mundeni me bė LogIn dhe ndryshoni shenimet.
(Faqet tė cilat nuk vendosin nyje reciproke largohen nga lista.)
Shto Nyjėn
Rubrika Shkėmbim I Nyjeve 
Kategoria
Titulli
URL
Banner URL
[120x60] pixela
Shteti
e-mail
Fjalėkalimi
Pėrshkrimi
Info Nyja Juaj shfaqet pas aprovimit tonė
[nė faqėn tuaj duhet vendosur nji HTML kod
u dėrgohet mes e-mailit pas aprovimit]
Faqja e cila dėrgon mė sė shumti HITS IN
i shfaqet banneri nė faqėn tonė kryesore.
 


:: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]