2251376 | 149 | 12 online | IP:54.166.197.230
03:19:11 28.05.2017
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
Kėrko
Veprimtaria Vendi
Firmat tė cilat ende nuk janė tė aprovuara kan sinjalin:
(arsyeja: 1.nuk ėshtė bėrė pagesa (ka kaluar numri 10 nga vendi respektiv pėr ofertėn FALAS), 2.nuk janė dhėnė shenimet e plota ...)
U regjistruan ...
Emri i Firmės Veprimtaria Vendi [Aprovuar] Hits
JimmiXzSq ...  Energjetika  Z.Potoku  JO   0  
epyrofri ...  Agjensitė Turistike/Turizem  Artanė [Novo Bėrdė]  JO   0  
irmcysxx ...  Agjensitė Turistike/Turizem  Artanė [Novo Bėrdė]  JO   0  
ddtmolyq ...  Agjensitė Turistike/Turizem  Artanė [Novo Bėrdė]  JO   0  
thjxtvae ...  Agjensitė Turistike/Turizem  Artanė [Novo Bėrdė]  JO   0  
expgyhem ...  Ambasadat  Artanė [Novo Bėrdė]  JO   0  
HALITI-S.M SH.P ...  Tekstili dhe Veshmbathja  Dardanė [Kamenicė]  JO   0  
Beataners ...  Konsultime biznesi  _ Maqedonia  JO   0  
Erickunren ...  Arkitektura  Therandė [Suharekė]  JO   0  
JK Medirise ...  Export/Import  _EU  JO   0  
Always Fly Chea ...  Agjensitė Turistike/Turizem  _ Jashtė Kosovės  PO   59  
Pėrkthime gjerm ...  Pėrkthime  Prishtinė  PO   123  
Home Clean n,sh ...  Tė ndryshme  Prishtinė  PO   98  
Pushime.com ...  Agjensitė Turistike/Turizem  Prishtinė  PO   109  
printcmyk ...  Shtypi dhe Publikimi  _ Jashtė Kosovės  PO   94  
Filigran Gold ...  Argjentari  Dardanė [Kamenicė]  PO   84  
NPSH "TERMOLABI ...  Inxhinieringu dhe Ndėrtimtaria  Ferizaj  PO   51  
KONTABILITETI N ...  Kontabilitet & Revizion  Rahovec  PO   187  
AAB ...  Edukimi dhe Trajnimi  Fushė Kosovė  PO   187  
Geokos A&A ...  Inxhinieringu dhe Ndėrtimtaria  Prishtinė  PO   150  
N.T.SH. "DUO-SH ...  Transporti dhe Shpedicioni  Mitrovicė  PO   141  
OJSC "Baranovic ...  Tekstili dhe Veshmbathja  _ Jashtė Kosovės  PO   222  
KONIKS SHPK ...  Sisteme elektronike per siguri  Gjilan  PO   243  
Zyra e pėrkthim ...  Pėrkthime  Prishtinė  PO   405  
Suksesi ...  Internet  Prishtinė  PO   212  
 [ 1 nga 170 ]  Para


:: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]