2298230 | 687 | 5 online | IP:107.22.8.81
14:33:24 23.07.2017
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
DIAKOS NPSH
 
Argjentari
 
   
 
  Pėrshkrimi:
Pėrpunimi,shitja dhe riparimi i stolive prej Ari dhe Argjendi si dhe shitja e orėve tė ndryshme . 
 
  Description:
 
DIAKOS NPSH

Argjentari

Nurish Bytyēi
Lumturie Bytyēi


Adr: rruga "Brigada 123 " Nr.109/a
23000 Therandė [Suharekė]

Tel:029-72-040
Cel:044-145-053
Fax:
e-mai: [25] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 1789 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
 
Nr i votave: 3 
VLERĖSONI DIAKOS NPSH KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]