2558754 | 752 | 4 online | IP:23.20.236.61
23:26:10 18.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
Marketing Management
 
Shtypi dhe Publikimi
 
   
 
  Pėrshkrimi:
Revista e pare Ekonomike " Marketing Management " ne gjuhen Shqipe Nga 06.09.2006 ne shitje , Maqedoni, Shqiperi, Kosove, Europe dhe USA  
 
  Description:
 
Marketing Management

Shtypi dhe Publikimi

.


Adr: AVNOJ 22/6
1000 Shkup _ Jashtė Kosovės
Macedonia
Tel:.
Cel:38970719105
Fax:
Web Faqja nė Internet: [653]  e-mai: [6] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 1008 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
Ende pa vota! 
Nr i votave:  
VLERĖSONI Marketing Management KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]