2485299 | 573 | 4 online | IP:54.80.80.77
22:16:15 20.03.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
BURIMI N.T.P.
 
Inxhinieringu dhe Ndėrtimtaria
 
   
 
  Pėrshkrimi:
Pregaditjen e rrugeve per asfaltim Asfaltimi i rrugeve Sisteme te kanalizimeve Rrjeta te ujesjellesve Ndertesa Banimi  
 
  Description:
 
BURIMI N.T.P.

Inxhinieringu dhe Ndėrtimtaria

Mefail Deda, Pronar


Adr: Doganaj, Kaqanik
. Kaēanik

Tel:+381 (0)290 81 731
Cel:37744224763
Fax:+381 (0)290 81 731
e-mai: [33] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 1855 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
 
Nr i votave: 3 
VLERĖSONI BURIMI N.T.P. KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]