2298230 | 687 | 6 online | IP:107.22.8.81
14:32:12 23.07.2017
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
radio"STAR"
 
Media
 
   
radio
 
  Pėrshkrimi:
Radio "STAR" ėshtė radiostacioni mė atraktiv nė qytet.Ėshtė radiostacion qė nė valėt e vetai pėrmbush tė gjitha kriteret e njė radiostacioni modern.Muzika nė valėt 96.4 ėshtė e zgjedhur me shumė shije.Nė radion"STAR" dominon muzika vendore ajo popullore dhe argėtuese shqipe dhe ajo e produksionit botror.Radiostacioni "STAR" me valet e veta tenton tW jetė nė hap me kohėn. Marketingu ◄shtė nė hovin mė tė madh. Programet atraktive pėr tė rinjėt. Ne jemi nW shėrbim tė ndėgjuesit,me dėshirat tė dėduesvedhe urimeve tė cilat i pėrcjellin tek ju nėpėrmjet valės 96.4 tė radios "STAR" "STAR" shėndrit dhe do tė shėndris pėr njė kohė tė gjatė.  
 
  Description:
Radio "STAR" is the most attractive radio-station in the city-Gjilan It is a radio-station that on it's waves 96.4 it fullfits all criterions of a modern radio-stations. The music on the waves 96.4 is selected on the highest taste.On the radio"STAR"dominates popular and entertaining locative music and also world production music. Our radiostation "STAR" on it's own waves attempts to be on the step of time . Marketing is on the highest degree. Attractive programs for the youth are well prepared. We are on the service of listeners,with listeners wishes and congratulations that they accompany through our radio in the waves 96.4. Radio "STAR" is shining and will shine for a long time 
radio"STAR"

Media

Xhavit H.Salihu


Adr: "dardania1"rruga XV/1
38250 Gjilan

Tel:00381280 24-076
Cel:00377(0)44 369-400
Fax:
e-mai: [17] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
Gjilan 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 1643 herė 
Ndryshimi i fundit: 2003-08-04 07:08:38 
Vlerėsimi nga vizitorėt:
 
Nr i votave: 46 
VLERĖSONI radio"STAR" KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]