2558754 | 752 | 5 online | IP:23.20.236.61
23:24:29 18.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
SHARR TRAVEL
 
Agjensitė Turistike/Turizem
 
   
 SHARR TRAVEL
 
  Pėrshkrimi:
Rezervimin e biletave per te gjitha destinacionet boterore.
Pjesmarjen ne panairet, kongreset, konferencat nderkombetare.
Rezervimin e hoteleve anembane botes.
Udhetime me autobus komod per Itali, Gjermani, Austri, Zvicerr etj. Aranzhmane turistike verore dhe dimerore.
Lundrime me Traget.
Udhetime grupore ekskurzione brenda dhe jashte vendit.
Vizita vendeve kulturore historike.
Ofrojme autobusa, minibusa ne sherbime ditore, javore.
Si dhe shume agjenda javore per ti kaluar pushimet ne qdo skaj te botes.  
 
  Description:
We offer the transport services with modern buses from Kosova to Albania; Kosova to Italy and Kosova to Montenegro. 
SHARR TRAVEL

Agjensitė Turistike/Turizem

Ruzhdi Kurtishaj


Adr: Rr.UCK pn
10000 Prishtinė

Tel:+381 38 246 829
Cel:+377 44 148 228
Fax:
Web Faqja nė Internet: [2303]  e-mai: [26] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
Therande 
Kontakt:
z.Kurtishaj
Adresa:
Brigada 123
Tel: +381 29 271 649
 
Shfletuar: 5639 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
 
Nr i votave: 5 
VLERĖSONI SHARR TRAVEL KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]