2298230 | 687 | 6 online | IP:107.22.8.81
14:32:51 23.07.2017
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
Kalaja Epox
 
Inxhinieringu dhe Ndėrtimtaria
 
   
 
  Pėrshkrimi:
Dysheme Industriale dhe Sportive me rrėshira epoksite 
 
  Description:
Industrial and sport floors by epox resins 
Kalaja Epox

Inxhinieringu dhe Ndėrtimtaria

Ruzhdi Rexhaj


Adr: Fsh.Petrovė
72000 Shtime

Tel:+381 290 389 404
Cel:37744228470
Fax:+381 290 390 924
Web Faqja nė Internet: [1026]  e-mai: [15] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 1397 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
 
Nr i votave: 1 
VLERĖSONI Kalaja Epox KLIKONI KĖTU! 



:: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]