2558752 | 750 | 3 online | IP:23.20.236.61
23:23:04 18.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
Europrinty Group
 
Shtypi dhe Publikimi
 
   
 Europrinty Group
 
  Pėrshkrimi:
Europrinty Group, ėshtė njė grup i kompanive tė cilat merren me furnizimin dhe distribuimin e materialeve pėr zyra, materialeve shkollore, produkteve tė IT dhe pajisjet e para-shtypit dhe shtypit.  
 
  Description:
IT Material
Enis Avdiu
Mobile: +386 (0) 49 556 000
Tel: +381 (0) 38 742 128
itsupply@europrinty.net

Material School
Driton Rama
Nė: +386 (0) 49 318 659
Nė: +377 (0) 44 318 659
driton.r@europrinty.net

Office Supplies
Fatmir Zabeli
Nė: +386 (0) 49 620 872
Nė: +377 (0) 44 192 403
fatmir.z@europrinty.net

Marketing Material
Amir Kalludra
Nė: +386 (0) 49 714 376
designe2@europrinty.net

Material Art
Visar Kabashi
Nė: +386 (0) 49 548 891
designe@europrinty.net

Graphic material
Rexhė Zabeli
Nė: +386 (0) 49 195 370
printing@europrinty.net

Printing Material
Nasir Burri
Nė: +386 (0) 49 277 081
printing@europrinty.net

Designer grafik and Montage
Arben Elshani
Nė: +386 (0) 49 882 523
Nė: +377 (0) 44 704 252
arben.e@europrinty.net
designe@europrinty.net

Graphic Design
Labinot Aruqaj
Nė: +386 (0) 49 628 773
Nė: +377 (0) 44 747 774
webmaster@europrinty.net
 
Europrinty Group

Shtypi dhe Publikimi

Hajriz Zabeli
Albert Zabeli


Adr: Lagjia Kalabria, Str.Rexhep Krasniqi n.n Blok A1
10000 Prishtinė

Tel:+386 (0) 49 556 000
Cel:+381 (0) 38 742128
Fax:
Web Faqja nė Internet: [1037]  e-mai: [66] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 1061 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
Ende pa vota! 
Nr i votave:  
VLERĖSONI Europrinty Group KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]