2558752 | 750 | 4 online | IP:23.20.236.61
23:23:56 18.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
D&D Business Support Center
 
Konsultime biznesi
 
   
 D&D Business Support Center
 
  Pėrshkrimi:

D&D Qendra per perkrahjen e biznesit ofron sherbime per:


- Fillimin e bizneseve

- Investimet e huaja ne Kosove

- Financa dhe kontabilitet

- Resurse njerezore

- Kontakte me bizneset

- Sherbime juridike biznesore

- Institucionet publike 

 
  Description:
D&D Business Support Center offers services for:


- Business start ups

- Foreign investments in Kosovo

- Finance and accounting

- Human Resources

- Business networking

- Business legal advice

- Public institutions  
D&D Business Support Center

Konsultime biznesi

z. Safet Fazliu


Adr: NenaTereze str, 40A No.2,
10000 Prishtinė

Tel:00377(0)44570021
Cel:00377(0)44570021
Fax:
Web Faqja nė Internet: [2546]  e-mai: [7] 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 4669 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
 
Nr i votave: 3 
VLERĖSONI D&D Business Support Center KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]