2558753 | 751 | 5 online | IP:23.20.236.61
23:24:20 18.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
Global Consulting & Development Associates LLC
 
Konsultime biznesi
 
   
 Global Consulting & Development Associates LLC
 
  Pėrshkrimi:
Global Consulting & Development Associates LLC ėshtė ofruesi kryesor i shėrbimeve tė konsulencės tė cilėsisė sė lartė. Ne shfrytėzojmė njohuritė tona tė gjera dhe pėrvojat me operime nė sektorin publik dhe privat. Ne ju ofrojmė zgjidhje tė reja dhe tė pėrshtatshme qė ju shėrbejnė nevojave tuaja. Ne punojmė nė partneritet me organizata tė tjera publike dhe private nga e gjithė bota pėr tė ofruar zgjidhjet e nevojshme nė nivel ndėrkombėtar, kombėtar, rajonal dhe lokal. Punojmė me organizata jo-qeveritare, publike dhe private nė zbatimin e detyrave kombėtare apo ndėrkombėtare. Ne jemi tė specializuar nė zhvillim ndėrkombėtar. Ekspertėt tanė punojnė ngushtė sė bashku, duke shfrytėzuar dijen e tyre kolektive dhe ekspertizėn pėr tė siguruar zgjidhje tė integruar tė biznesit pėr klientėt tanė.  
 
  Description:
Global Consulting & Development Associates LLC is a leading provider of high quality consulting services. We utilise our extensive knowledge and experience of public and private sector operations and offer you innovative and customised solutions that serve your needs. We work in partnership with other public and private organisations from around the world to provide the required solutions at an international, national, regional and local level. We work with non-governmental, public and private organisations in implementing national or international assignments, specialised in international development. Our experts work closely together, sharing their collective knowledge and expertise to provide integrated business solutions for our clients.  
Global Consulting & Development Associates LLC

Konsultime biznesi

Mr. Arsim Vranovci
Executive Director


Adr: Str.Bulevardi i Pavarėsisė II/2
60000 Gjilan

Tel:+381(0)280 322 321
Cel:+377(0)44 177 685
Fax:
Web Faqja nė Internet: [2394]  e-mai: [1] 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 2628 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
Ende pa vota! 
Nr i votave:  
VLERĖSONI Global Consulting & Development Associates LLC KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]