2558752 | 750 | 4 online | IP:23.20.236.61
23:23:23 18.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
Hotel Sirius
 
Hotele/Restorante
 
   
Hotel Sirius
 
  Pėrshkrimi:
Sirius eshte hoteli me modern i konferencave ne Kosove. Me lokacion ne zemer te kryeqytetit, Prishtines, ku te gjitha institucionet gjenden ne afersi. Hoteli ofron hapsira te mjaftueshme per aktivitete te ndryshme biznesore dhe konferenca. Ka dy kate parking nentokesor pa pagese ne sherbim 24 ore. Hoteli ka 52 dhoma te madhesive te ndryshme, bar luksoz dhe restorantin i cili gjendet ne katin me te larte te nderteses, prej ku ofrohet nje pamje piktoreske e Prishtines. Ambientet e Hotel Sirius jane te pershtatshme per aktivitete biznesore, konferenca dhe ngjarje mediale. 
 
  Description:
Sirius is most modern hotel for conferences in Kosovo. With location in the heart of the capital, Prishtina, where all institutions are near by. Hotel Sirius offers enough space for business and conference activities, two floors of underground parking space with 24 hours service. Hotel Sirius has 52 rooms of different size, bar and the restaurant in the top floor, from where is offered a picturesque view of Prishtina. Spaces in Hotel Sirius are suitable for business activities, conferences and media events. 
Hotel Sirius

Hotele/Restorante

Mr. Sami Ahmeti


Adr: Rr. Agim Ramadani
10000 Prishtinė

Tel:+381 38 22 22 80
Cel:+377 44 521 186
Fax:+381 38 22 22 80
Web Faqja nė Internet: [1083]  e-mai: [0] 

View Hotel Sirius in a larger map
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 2781 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
 
Nr i votave: 3 
VLERĖSONI Hotel Sirius KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]