2558754 | 752 | 5 online | IP:23.20.236.61
23:25:01 18.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
Albkos International
 
Tė ndryshme
 
   
Albkos International
 
  Pėrshkrimi:
Pajise pėr mbrojtje nga zjarri, mbrojtje nė punė dhe pajisje tjera sigurie!

Aparate pėr shuarjen e zjarrit
Sisteme automatike pėr shuarjen e zjarrit
Dyer zjarrduruese... 
 
  Description:
Fire Fighting Equipment, Personal Protective Equipment (PPE) and other safety Equipment. 
Albkos International

Tė ndryshme

Emin Mirena


Adr: Rr. e Pejes nr. 26
12000 Fushė Kosovė

Tel:+38138534653
Cel:+37744504605
Fax:
Web Faqja nė Internet: [994]  e-mai: [0] 
Vizitoni faqen www.albkos-int.com dhe pėrfitoni zbritje dhe ofertat me te fundit! 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
Mobiak S.A. 
Kontakt:
Adresa:
Mobiak S.A. Akrotiri, Hania 73100 Kretė
Tel: +30 28210 63222
Greece - Greqia 
Shfletuar: 31425 herė 
Ndryshimi i fundit: 2016-05-17 11:17:37 
Vlerėsimi nga vizitorėt:
 
Nr i votave: 612 
VLERĖSONI Albkos International KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]