2558752 | 750 | 4 online | IP:23.20.236.61
23:20:59 18.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
Agrimatco Kosovo LLC
 
Bujqėsia dhe Blegtoria
 
   
 
  Pėrshkrimi:
Agrimatco Kosovo Shpk 
 
  Description:
Agrimatco Kosovo LLC 
Agrimatco Kosovo LLC

Bujqėsia dhe Blegtoria

Arben Mrasori


Adr: tringe Smajli 18
10000 Prishtinė

Tel:045376725
Cel:
Fax:
Web Faqja nė Internet: [869]  e-mai: [0] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 752 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
Ende pa vota! 
Nr i votave:  
VLERĖSONI Agrimatco Kosovo LLC KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]