2298231 | 688 | 6 online | IP:107.22.8.81
14:35:50 23.07.2017
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
KONTABILITETI NTSH
 
Kontabilitet & Revizion
 
   
 
  Pėrshkrimi:
Shėrbimet financiare dhe Kontabilitet,Programet kompjuterike me porosi. Kėshilla tatimore,prezantimi dhe pėrfaqėsimi pran ATK-sė. 
 
  Description:
 
KONTABILITETI NTSH

Kontabilitet & Revizion

Blerim Hoxha


Adr: Str. RR UĒK-se
21000 Rahovec

Tel:44648347
Cel:
Fax:44648347
e-mai: [0] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 232 herė 
Ndryshimi i fundit: 2016-10-30 13:00:50 
Vlerėsimi nga vizitorėt:
Ende pa vota! 
Nr i votave:  
VLERĖSONI KONTABILITETI NTSH KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]