2298230 | 687 | 7 online | IP:107.22.8.81
14:30:54 23.07.2017
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
printcmyk
 
Shtypi dhe Publikimi
 
   
 
  Pėrshkrimi:
Shtypshkronja ime ndodhet ne Greqi me nje eksperienc pune 40 vjecare 
 
  Description:
 
printcmyk

Shtypi dhe Publikimi

Angjeliqi Gjojdeshi
Floriam Gjojdeshi


Adr: Moussopoulu 44 D, Thank you
18540 _ Jashtė Kosovės
Greece - Greqia
Tel:6948253529
Cel:+306948253529
Fax:6948253529
Web Faqja nė Internet: [33]  e-mai: [0] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 126 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
Ende pa vota! 
Nr i votave:  
VLERĖSONI printcmyk KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]