2298231 | 688 | 5 online | IP:107.22.8.81
14:35:59 23.07.2017
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
Pushime.com
 
Agjensitė Turistike/Turizem
 
   
 
  Pėrshkrimi:
Oferta tė ndryshme pėr aranzhmane dhe pushime nė Turqi, Greqi, Shqiperi, Mal te Zi, Skijim etj Ēmime te kombinuara per nevojat tuaja per ne Ameriken Veriore me Austrian, Swiss, Lufthansa, Eurowings, Air Canada dhe United AirlinesFluturime tė lira me Turkish AirlinesĒmime speciale me EasyJet, Eurowings, FlyDubai, Jetair Fly, Norwegian Air Shuttle, Pegasus Airlines, Wizz Air dhe tė tjera 
 
  Description:
 
Pushime.com

Agjensitė Turistike/Turizem

Shirin Rama


Adr: Rr. Hajrulla Abdullahu No. 28
10000 Prishtinė

Tel:038717333
Cel:38649717555
Fax:
Web Faqja nė Internet: [41]  e-mai: [0] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 146 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
Ende pa vota! 
Nr i votave:  
VLERĖSONI Pushime.com KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]