2183123 | 706 | 5 online | IP:54.167.152.177
13:18:01 29.03.2017
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
Pėrkthime gjermanisht-shqip
 
Pėrkthime
 
   
 
  Pėrshkrimi:
Bėj pėrkthimin e dokumenteve prej gjermanisht - shqip dhe anasjelltas. Shpejt dhe me ēmime tė arsyeshme. 
 
  Description:
 
Pėrkthime gjermanisht-shqip

Pėrkthime

Amer Krasniqi


Adr: Prishtinė
10000 Prishtinė

Tel:+377 44 350870
Cel:
Fax:
e-mai: [0] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 51 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
 
Nr i votave: 1 
VLERĖSONI Pėrkthime gjermanisht-shqip KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]