2485299 | 573 | 4 online | IP:54.80.80.77
22:15:12 20.03.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
HALITI-S.M SH.P.K
 
Tekstili dhe Veshmbathja
 
   
 
  Pėrshkrimi:
QENDER TREGTARE KU MUND TE GJENI TE NE MARKET MALLRA USHIMOR, TEXTIL, PAISJE ELEKTRIKE,KEPUC,MOBILE,RESTORANT etj 
 
  Description:
 
HALITI-S.M SH.P.K

Tekstili dhe Veshmbathja

selamet morina
muhamet morina


Adr: rr,skenderbeu
62000 Dardanė [Kamenicė]

Tel:+37745503777
Cel:0280370385
Fax:
e-mai: [0] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 280 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
Ende pa vota! 
Nr i votave:  
VLERĖSONI HALITI-S.M SH.P.K KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]