2485299 | 573 | 3 online | IP:54.80.80.77
22:13:41 20.03.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
Xanadu shpk
 
Konsultime biznesi
 
   
 
  Pėrshkrimi:
Regjistrime,mbyllje dhe te gjitha punet tjera per biznese, juridike dhe kontabilitet. 
 
  Description:
Company regjistration,liquidation and all other law,consulting and accounting services for companies. 
Xanadu shpk

Konsultime biznesi

Abaz Abazi


Adr: Sheshi Nena Tereze
10000 Prishtinė

Tel:+37744241637
Cel:
Fax:
e-mai: [0] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 332 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
Ende pa vota! 
Nr i votave:  
VLERĖSONI Xanadu shpk KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]