2558754 | 752 | 5 online | IP:23.20.236.61
23:24:52 18.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
LED Dekor Sh.p.k
 
Energjetika
 
   
 
  Pėrshkrimi:
Led Dekor ėshtė njė kompani private dhe e licensuar, e cila ofron pėr herė tė parė nė tregun Kosovar profile pėr LED dhe ju mundėson njė ndriqim elegant me Design tė veqant dhe me kualitet tė lartė. Profilet e kompanis LED Dekor mund tė instalohen nė: -Keramikė -Knauf -Kubėza (kocka), Asfallt & Beton -MDF ... e shumė , shumė mundėsi tė tjera. Pėr tė arritur njė ndriqim me produktet qė ju sjellim juve , ju nevojitet: - LED Profil - Mbulesa pėr Profil - 2 Kapaka pėr Profil ( 1 pėr nė fillim , 1 pėr nė fund ) - LED shirit (LED stip / LED streifen) - Transformator pėr LED ( LED Power supply / LED Netzteil ) Nėse keni ndonjė pyetje apo dėshironi ndihmėn tonė pėr tė realizuar projektin tuaj , Vizitoni Show-Room'in tonė nė Fsh. Topanicė 62000 Kamenicė/Dardanė ...ose na kontaktoni - Vala: +377 (0) 44 / 495 205 (WhatsApp+Viber) - Ipko: +386 (0) 49 / 495 205 (WhatsApp+Viber) e-Mail : info@led-dekor.com Jeni tė interesuar pėr njė bashkpunim? , atėher mos hezitoni tė na kontaktoni . ( Contact us as a business partner ) - Ne flasim Shqip - we speak English - Wir sprechen Deutsch - зборуваме македонски ( zboruvame makedonski ) - говоримо српски ( govorimo srpski )  
 
  Description:
 
LED Dekor Sh.p.k

Energjetika

Rifat Ymeri
Brikend Ymeri


Adr: Fsh. Topanicė - Kamenicė/Dardanė
62000 Dardanė [Kamenicė]

Tel:+377 (0) 44 / 495 205
Cel:+377 (0) 44 / 495 205
Fax:
Web Faqja nė Internet: [237]  e-mai: [0] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 318 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
Ende pa vota! 
Nr i votave:  
VLERĖSONI LED Dekor Sh.p.k KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]