2419021 | 567 | 6 online | IP:54.91.171.137
17:33:30 18.12.2017
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
VOKSHI-SHPED SHPK
 
Transporti dhe Shpedicioni
 
   
 
  Pėrshkrimi:
Agjencion doganore qe kryen sherbime dhe konsultime per procedura doganore. poashtu organizon transport parcial dhe te plote ne Evrope dhe Rajon 
 
  Description:
Customs agency that performs services, consultations and organizes partial and complete transport for and from Region and Europe. 
VOKSHI-SHPED SHPK

Transporti dhe Shpedicioni

Bekim Vokshi
Bekim Vokshi


Adr: Rr.Zona Industriale PN Terminali-Prishtine 3
10000 Prishtinė

Tel:+38649118400
Cel:+38649676404
Fax:+38649118400
e-mai: [0] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 100 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
Ende pa vota! 
Nr i votave:  
VLERĖSONI VOKSHI-SHPED SHPK KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]