2558754 | 752 | 4 online | IP:23.20.236.61
23:25:16 18.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
FAUNA
 
Export/Import
 
   
 FAUNA
 
  Pėrshkrimi:
Ofrojme:

-Medikamente dhe pajisje veterinare.
-Drithra per ushqim te kafsheve.
-Produkte per mbrojtje te bimeve.
-Sherbime ne kliniken veterinere. 
 
  Description:
 
FAUNA

Export/Import

Dr. Zija Sh. IDRIZI, pronar


Adr: Rr. Xhorxh Washington 65
60000 Gjilan

Tel:+381(0)28021762
Cel:+377(0)44131526
Fax:+381(0)28022469
Web Faqja nė Internet: [3427]  e-mai: [36] 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 3626 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
 
Nr i votave: 4 
VLERĖSONI FAUNA KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]