2558752 | 750 | 4 online | IP:23.20.236.61
23:21:16 18.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
 
Albaniantime
 
Media
 
   
 
  Pėrshkrimi:
E para dhe e vetme Gazetė Shqipėtare nė Kanada. 
 
  Description:
Albanian Time The first and only Albanian newspaper in Canada.  
Albaniantime

Media

nn


Adr: *
* _ Jashtė Kosovės
Canada - Kanada
Tel:*
Cel:
Fax:
Web Faqja nė Internet: [2688]  e-mai: [10] 
 
 

Pėrfaqėsia nė shtete tė jashtme:
 
Kontakt:
Adresa:
Tel:
 
Shfletuar: 1675 herė 
Ndryshimi i fundit:  
Vlerėsimi nga vizitorėt:
Ende pa vota! 
Nr i votave:  
VLERĖSONI Albaniantime KLIKONI KĖTU! :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
[Menaxherėt] [WebMail] [A]