2558754 | 752 | 4 online | IP:23.20.236.61
23:25:40 18.06.2018
Fillimi | Harta | Listingu | Komente/Pyetje | Shpallje [Falas] | Nyje | Stafi
Indeksi | Regjistro Firmėn Tuaj | Login [Klientėt] | Lista | Statistika |
Kėrko sipas Veprimtarisė
 • [162] Agjensitė Turistike/Turizem
 • [25] Ambasadat
 • [12] Argjentari
 • [41] Arkitektura
 • [11] ART Gallery
 • [15] Artizanate tė ndryshme
 • [19] Auto Shkollė
 • [129] Automjetet dhe Mjetet Transportuese
 • [54] Avokatura
 • [37] Bankat dhe Financat
 • [46] Bujqėsia dhe Blegtoria
 • [7] Buro Punėsimi
 • [67] Design
 • [105] Edukimi dhe Trajnimi
 • [40] Energjetika
 • [342] Export/Import
 • [30] Farmaci
 • [24] Foto-Studio
 • [129] Hotele/Restorante
 • [50] Industria e telekomunikacionit
 • [60] Instalime
 • [13] Institucionet shkencore
 • [69] Internet
 • [40] Internet Caffe
 • [380] Inxhinieringu dhe Ndėrtimtaria
 • [16] IT Expert individual
 • [18] Karburantet
 • [206] Kompjuterėt dhe TI (IT)
 • [39] Komunikimet, Marketingu dhe Media
 • [50] Konsultime biznesi
 • [51] Kontabilitet & Revizion
 • [22] Kozmetika
 • [5] Lėkura dhe Kepucėt, Galanteria
 • [44] Makineria, paisjet dhe veglat
 • [60] Marketingu
 • [68] Materiali ndėrtimor dhe Sanitaria
 • [172] Media
 • [82] Mjetet elektrike dhe elektronike
 • [96] Mobiliet dhe prodhimet prej duri
 • [23] Muzikė, Kompozitorė
 • [4] Orėtar
 • [141] Organizatat Joqeveritare
 • [50] Organizatat Qeveritare
 • [44] Patundshmėritė
 • [40] Pėrkthime
 • [4] Piktor
 • [183] Prodhimtaria
 • [73] Prodhimtaria dhe Manufaktura
 • [5] Producent
 • [3] Prokurim publik, sherbime
 • Mbrapa  [ 1 ]  Para
  Kėrko sipas Vendit
 • [3] Artanė [Nov .. edhe 7 FALAS
 • [47] Besianė [Pod .. ME PAGESĖ
 • [7] Bujanoc edhe 3 FALAS
 • [30] Burim [Istog] ME PAGESĖ
 • [28] Dardanė [Kam .. ME PAGESĖ
 • [25] Deēan ME PAGESĖ
 • [42] Drenas [Gllo .. ME PAGESĖ
 • [180] Ferizaj ME PAGESĖ
 • [78] Fushė Kosovė ME PAGESĖ
 • [185] Gjakovė ME PAGESĖ
 • [251] Gjilan ME PAGESĖ
 • [2] Junik edhe 8 FALAS
 • [29] Kaēanik ME PAGESĖ
 • [6] Kastriot [Ob .. edhe 4 FALAS
 • [32] Klinė ME PAGESĖ
 • [3] Leposaviq edhe 7 FALAS
 • [52] Lypjan ME PAGESĖ
 • [18] Malishevė ME PAGESĖ
 • [1] Medvegjė edhe 9 FALAS
 • [116] Mitrovicė ME PAGESĖ
 • [142] Pejė ME PAGESĖ
 • [16] Preshevė ME PAGESĖ
 • [1625] Prishtinė ME PAGESĖ
 • [289] Prizren ME PAGESĖ
 • [30] Rahovec ME PAGESĖ
 • [5] Sharri [Drag .. edhe 5 FALAS
 • [4] Shtėrrpc edhe 6 FALAS
 • [21] Shtime ME PAGESĖ
 • [16] Skenderaj ME PAGESĖ
 • [1] Tėrnoci i Ma .. edhe 9 FALAS
 • [69] Therandė [Su .. ME PAGESĖ
 • [60] Viti ME PAGESĖ
 • [44] Vushtrri ME PAGESĖ
 • [2] Z.Potoku edhe 8 FALAS
 • [4] Zveēan edhe 6 FALAS
 • [342] _ Jashtė Ko .. ME PAGESĖ
 • [8] _ Mali Zi edhe 2 FALAS
 • [121] _ Maqedonia ME PAGESĖ
 • [187] _ Shqipėria ME PAGESĖ
 • [123] _EU ME PAGESĖ


 • :: Fillimi Regjistro Firmėn Tuaj Login [Klientėt] Statistika ::
  [Menaxherėt] [WebMail] [A]